plenerowa sesja rodzinna, sesja ciążowa, Sławno, Koszalin, fotograf Koszalin, biała sukienka boho, sesja nad jeziorem, Barbara Rompska

Sesja ciążowa

Rodzinna sesja ciążowa w lesie koło Koszalina

Leśna sesja ciążowa

Rodzinna sesja ciążowa w Łazach

Sesja ciążowa w kwitnącym sadzie o zachodzie słońca

Plenerowa sesja ciążowa na łące z łubinem

Sesja ciążowa wśród kwitnących krzewów oraz nad morzem

Dzisiaj mam dla Was przepiękną sesję ciążową w bzach połączoną z ujęciami na plaży. Powiem Wam, ze to nie koniec kwiecistych sesji. W tym roku miałam tyle chętnych na wiosenne zdjęcia, że pokażę Wam jeszcze ujęcia w makach, chabrach, łubinie i rozkwitniętym sadzie. Mam nadzieję, ze do tej kolekcji dołączą jeszcze zdjęcia w słonecznikach czy we wrzosach. To się okaże czy znajdą się chętni na takie scenerie🙂

Sesja ciążowa w kwitnącym sadzie niedaleko Koszalina

Plenerowa sesja ciążowa nad jeziorem Jamno

Chciałabyś mieć na pamiątkę zdjęcia z czasu ciąży, ale ciężko jest je zrobić? Mogę ci w tym pomóc !

  • Wiem jak problematyczne jest zrobienie sobie zdjęć kiedy chcemy być całe w kadrze, a zdjęcia z ręki i w odbiciu lustra już się znudziły. Do tego partner już odmawia robienia nam sesji, a w ciąży może być uciążliwe ustawianie telefonu czy aparatu w różnych miejscach żeby zrobić sobie zdjęcie samowyzwalaczem.

Na sesjach ze mną nie musisz się o to martwić, to ja biegam z aparatem wokół Ciebie wybierając najlepszą perspektywę. Robię zdjęcia z przodu, z tyłu, od boku, z bliska i daleka czy nawet z góry i z dołu.

  • Kolejnym problemem do zdjęć ciążowych mogą być stylizacje do sesji, których możesz nie posiadać na co dzień, bo jednak z dużym brzuszkiem to najwygodniej jest w luźnych i praktycznych ubraniach.

Na moich sesjach nie musisz się o to martwić, możesz sobie wybrać stylizację z kilku dostępnych sukienek dostosowanych dla kobiet w ciąży 🙂

  • Nie masz pomysłu na scenerię w jakiej chciałabyś mieć zdjęcia, a chciałbyś mieć sesję w plenerze?

Zaufaj mi, a w zależności od pory roku, zaproponuje ci najpiękniejsze miejsca dostosowane do danego terminu, w których wiem, że będziemy mogli osiągnąć przepiękny efekt.

Czy jest coś jeszcze co powstrzymuje cię przed zrobieniem zdjęć w ciąży ?

Ciążowa sesja o zachodzie słońca nad morzem

Domowa sesja ciążowa w koronkowej boho sukience

Do tej pory pokazywałam Wam zdjęcia z sesji ciążowych, które odbywały się tylko w plenerze. Jednak taką sesję możemy wykonać w domowych warunkach wykorzystując na niej również piękne, koronkowe sukienki.

Sesja ciążowa w przepięknych koronkowych sukniach na polu pełnym kwitnących maków

Plenerowa sesja ciążowa nad jeziorem Hajka

Jakiś czas temu na fb i ig pisałam Wam, że zaopatrzyłam się w suknie do sesji ciążowych i kobiecych. Dokładniej są to cztery przepiękne suknie koronkowe do samej ziemi. Do dyspozycji macie: beżową, różową i dwie białe o różnych wzorach i kroju. Wyglądają w nich przepięknie duże brzuszki jak i te mniejsze. Jeśli chcecie na sesji mieć zdjęcia w wyjątkowych stylizacjach, których nie nosi się na co dzień to wystarczy, że dacie mi znać wcześniej, żebym je zabrała ze sobą. Oczywiście nie musicie mieć wszystkich zdjęć podczas sesji w jednej sukience. Możemy zacząć od stylizacji przygotowanych przez Was, a na końcu użyć sukni w mojej fotograficznej garderoby.

Ciążowa sesja plenerowa nad morzem w Dąbkowicach

Coraz częściej zgłaszają się do mnie rodzinki na sesje ciążowe. W tym roku robię ich dużo więcej niż w poprzednim sezonie. Co mnie bardzo cieszy, ponieważ uwielbiam uwieczniać w kadrach ten wyjątkowy stan, w którym znajdują się kobiety. Z Zuzią i Rafałem robiliśmy zdjęcia nad morzem, ale tym razem byliśmy gdzie indziej niż w Unieściu. Dzięki nim mogłam poznać nową plażę gdzie nie ma dużej ilości turystów. Gdzie można spokojnie zrobić zdjęcia bez obserwatorów i bez dużej ilości śmieci porozrzucanych w koło! Uwielbiam jeździć na sesje w takie miejsca dlatego zawsze staram się przedstawiać Wam moje propozycje do zdjęć ponieważ są sprawdzone i wiem, że w takim otoczeniu będziemy się dobrze czuli podczas sesji.

Plenerowa sesja nad morzem przy zachodzie słońca

Ciążowa plenerowa sesja rodzinna nad jeziorem na Kaszubach

Już bardzo bardzo długo nie publikowałam żadnych zdjęć z sesji ciążowych i nareszcie przyszła na to pora! Oprócz tego, że fotografowałam moich modeli w tym wyjątkowym czasie, to dla mnie też ta sesja była wyjątkowa ponieważ:
1. Rzadko robię sesje ciążowe.
2. Przed obiektywem stanął mój brat z żoną, co było dla mnie jeszcze większym wyzwaniem.
3. 4 letnia Zofia nie miała zamiaru uczestniczyć w zdjęciach z rodzicami, bo ważniejsza była zabawa z wujkiem i kuzynem. ( ale po długich negocjacjach na szczęście dołączyła do sesji na kilka minut)
4. Ze względu, że jest to moja najbliższa rodzina to miałam mega problem z wybraniem najładniejszych zdjęć do publikacji bo wszystkie mi się podobają. 😃

Zdjęcia robiliśmy na wspólnym wyjeździe rodzinnym nad jezioro na Kaszubach. Pomimo że sesję planowałam dużo wcześniej to była to szybka akcja kiedy już słońce się schowało za wzniesieniem, więc zrobiło się też szybko zimno i ciemno. Sesja była krótka, ale intensywna i wyszło mnóstwo ciekawych kadrów które możecie zobaczyć w powyższej galerii.

Plenerowa rodzinna w Dolinie Charlotty

Przed Wami kolejna rodzinna sesja ciążowa. Zrobiliśmy ją latem ubiegłego roku. Było pięknie i gorąco, warunki zapowiadały się idealnie, ale w trakcie sesji zerwała się ogromna burza z piorunami. Oczywiście musieliśmy przerwać zdjęcia na chwilę i schować się przed deszczem, ale już za moment z parasolkami w ręku kontynuowaliśmy sesję.

Rodzinna sesja w lesie w kolorach wrzosu- Sławno

Z Kasią i jej rodzinką wykorzystaliśmy ostatnie dni słonecznej wakacyjnej pogody. Udaliśmy się na sesję nad jezioro obok Sławna, a przy okazji skorzystaliśmy z otoczenia przepięknych wrzosów. To już kolejna moja sesja w lesie nad jeziorem. Mogę stwierdzić, że to są moje ulubione warunki na sesje rodzinne. Dzieci mogą swobodnie biegać i nie trzeba się przejmować, że w tle na zdjęciu będzie dużo innych osób, albo jakieś

Jeżeli podobają Ci się moje kadry i chciałbyś skorzystać z moich usług to zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą rodzinną, oraz do odwiedzenia moich stron na portalach społecznościowych facebook oraz instagram.