fotograf Koszalin Barbara Rompska, Mielno sesja zdjęciowa narzeczeńska na plaży

Sesja Narzeczeńska / We dwoje

Plenerowa sesja narzeczeńska Weroniki i Szymona nad jeziorem Jamno

Wiosenna sesja narzeczeńska Kasi i Łukasza w przepięknym plenerze

Romantyczna sesja nad morzem- Mielno

Na zdjęciach sesja z Olą i Arturem. Wyszło tyle przepięknych i uśmiechniętych kadrów, że miałam oczywiście problem z selekcją zdjęć…. A co dopiero było jak musiałam wybrać te kilkanaście najładniejszych na swoją stronę internetową !? 🤔🤷‍♀️

Narzeczeńska sesja Karoliny i Łukasza w sadzie owocowym

Plenerowa sesja zdjęciowa w kwitnącym owocowym sadzie – Agata i Mikołaj

Kiedy spotykam się z Wami na sesjach, często na samym początku słyszę szczególności od mężczyzn. „Nie wiem czy coś z tego wyjdzie bo ja nie umiem pozować.”
Kochani, przychodząc do mnie na zdjęcia nie musicie się o to martwić. Sesję przeprowadzam tak, aby naturalny uśmiech uwiecznić w kadrze w trakcie rozmowy, spaceru, tańca czy zabawy z dziećmi. Podpowiadam Wam co możemy w danym momencie zrobić, abym miała możliwość w trakcie tego uchwycić najpiękniejsze emocje między Wami. Oczywiście wykonamy również na pamiątkę kilka zdjęć portretowych przy, których będę Was prosić o spojrzenie w obiektyw, ale przez większość czasu na sesji nie musicie na mnie zwracać uwagi, tylko możecie zajmować się sobą 🥰

Leśna romantyczna sesja z czworonogiem

Zazwyczaj robię sesje rodzinne z małymi dziećmi, a tym razem możecie zobaczyć u mnie sesję z czworonogiem. Natalia i Kuba na zdjęcia przyszli ze swoim pieskiem Blue. Ze względu, ze wtedy to był jeszcze szczeniak to sesja przebiegała podobnie jak przy sesji z dwulatkiem. Również musieliśmy dostosować się do najmłodszego

Jesienna sesja narzeczeńska nad morzem

Sesja narzeczeńska Kamili i Mateusza jest idealnym przykładem, że nie tylko ładne zdjęcia wychodzą kiedy jest przepiękne słońce. Sesję robiliśmy kiedy nie było ciepło, a w dodatku wiał wiatr co jest dużym utrudnieniem bo trzeba walczyć cały czas z włosami latającymi w każda stronę. Pomimo tego uwielbiam ten klimat. Chmury rozpraszają promienie słoneczne przez co światło jest miękkie i równomierne, więc warunki są idealne do fotografowania. Dodatkowym plusem robienia sesji przy nie najlepszej pogodzie jest brak innych osób w miejscach gdzie zazwyczaj są tłumy, więc można na sesji poczuć się swobodnie bo nikt nas nie obserwuje.

Romantyczna boho sesja na plaży z okazji pierwszej rocznicy ślubu.

Nie tylko w okresie narzeczeństwa warto wykonać sesję zdjęciową. Również po ślubie można uwiecznić na papierze odbitek te piękne chwile spędzone razem. Emocje, które Wam towarzyszą w tym momencie będą zachowane na zawsze i w każdej chwili możecie do nich wrócić biorąc do ręki wywołane zdjęcia.

Sesja narzeczeńska na przystani nad Jeziorem Jamno

Jedna sesja, dwie całkowicie różne scenerie na zdjęciach, a to tylko 100m różnicy odległości. Za to uwielbiam sesje nad morzem w oddalonych miejscach od miasteczek turystycznych. Zawsze jest dużo ciekawej roślinności, a moi modele mogą poczuć się swobodnie kiedy w koło nich nie ma mnóstwa obserwatorów. Czasami w trakcie sesji mam wyrzuty sumienia, że ganiam tak wszystkich po tych krzakach i zaroślach… Ale jak widzę końcowy efekt to wiem, że warto było 😍

Jesienna sesja narzeczeńska w parku im. Książąt Pomorskich w Koszalinie- Diana i Piotrek

Wielkie podziękowania dla Pizzerii przy Ratuszu za możliwość zrobienia kilku zdjęć w Waszej restauracji.

Romantyczna sesja narzeczeńska w apartamencie Dune Beach Resort w Mielnie

Narzeczeńska sesja plenerowa Oli i Bartka nad morzem w Poddąbiu

Romantyczna narzeczeńska sesja zdjęciowa Weroniki i Piotrka- Koszalin, Mielno

Sesja plenerowa Kasi i Dawida z okazji drugiej rocznicy ślubu nad jeziorem Czarnym obok Koszalina

Romantyczna sesja plenerowa w Niezabyszewie k. Bytowa- Ola i Paweł

Narzeczeńska leśna sesja zdjęciowa Eweliny i Patryka o wschodzie słońca

Więcej o sesji Eweliny i Patryka możecie przeczytać na moim blogu

Sesja narzeczeńska- pomysły na upominki?

Większość par młodych w trakcie przygotowań ślubnych zastanawia się nad upominkiem dla gości. Co można przygotować, żeby przede wszystkim gościom się spodobało i nie zapomnieli wziąć upominku z sali weselnej? Sesja narzeczeńska jest bardzo w tym pomocna ponieważ zdjęcia z niej można wykorzystać na wiele sposobów.

  • pamiątka dla gości weselnych w formie wydrukowanych odbitek z napisanym przez parę młodą podziękowaniem,
  • pamiątka w formie magnesu ze zdjęciem na lodówkę,
  • Fotoalbum w podziękowaniu dla rodziców,
  • zdjęcie wywołane na płótnie w dużym formacie ustawione na powitanie gości na sali weselnej

Dodatkowo para młoda w trakcie takiej sesji narzeczeńskiej może lepiej zapoznać się z fotografem, a także przyzwyczaić się do aparatu oraz robionych im zdjęć. Porozmawiać o swoich zainteresowaniach, planach i przedstawić swoje pomysły na zdjęcia w dniu ślubu. To przekłada się na mniejszy stres i więcej uśmiechu w najważniejszym i najpiękniejszym dniu dla pary młodej.


Jeżeli podobają Ci się moje kadry i chciałbyś skorzystać z moich usług to zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą, oraz do odwiedzenia moich stron na portalach społecznościowych facebook oraz instagram.