sesja świąteczna rodzinna plenerowa, Koszalin, Barbara Rompska, fotograf Kołobrzeg, zimowa sceneria, śnieg, czapka, dekoracje bożonarodzeniowe

Sesja świąteczna

Plenerowa sesja świąteczna w zimowej scenerii

Rodzinne pieczenie pierników w domowym studio

Przygotowania do świąt- domowa sesja lifestylowa

Powoli zaczyna się szaleństwo świąteczne, a w sklepach na półkach już można zobaczyć ozdoby i dekorację na gwiazdkę. Za chwilę z głośników będzie można usłyszeć ”Last Christmas” czy „All I Want For Christmas Is You”, więc czas wprowadzić motyw świąteczny również w mojej galerii ze zdjęciami .

Pojawiają Wam się już w głowie myśli jak udekorować choinkę? Jakie zrobić prezenty rodzinie i znajomym? Ile upiec pierniczków w tym roku? Czy jesteście z tych osób, które załatwiają wszystko na ostatnią chwilę?
Wiem, że u niektórych jest tradycja ozdabiania drzewka i domu już na mikołajki albo nawet i wcześniej, żeby szybciej cieszyć się magią świąt i właśnie dla tych co ubierają choinkę trochę wcześniej niż w wigilię mam wolne terminy w grudniu na rodzinną domową świąteczną sesję zdjęciową.
Razem z dziećmi możecie zająć się przywieszaniem lampek i bombek na choinkę. Pieczeniem i dekorowaniem pierniczków, a ja uwiecznię to na zdjęciach, które będą wspaniałą pamiątką z tego magicznego czasu.

„Studyjna” sesja świąteczna pełna uśmiechu

Rodzinne ubieranie choinki i robienie pierników w Szerokich Wodach w Ustce

Domowa sesja świąteczna

Świąteczna sesja rodzinna w Dune Beach Resort w Mielnie

Zapraszam Cię do zapoznania się z moją ofertą oraz zaobserwowania moich stron na portalach społecznościowych facebook, instagram oraz tiktok.