Fotografia rodzinna, sesja domowa, Rompska Barbara , Koszalin

Domowa sesja rodzinna

Lifestylowa sesja rodzinna – Apartament Dune Beach Resort w Mielnie

Rodzinna sesja lifestylowa- Aparthotel Molo Park Mielno

Lifestylowa rodzinna sesja noworodkowa w apartamencie Molo Park w Mielnie

Noworodkowa sesja lifestylowa w Koszalinie- Karolina, Adrian i malutka Iga

Domowa lifestylowa sesja rodzinna jest idealnym rozwiązaniem na zrobienie zdjęć po narodzinach maluszka. Rodzice nie muszą narażać dziecka na dodatkowy stres związany z wyjazdem do nowego miejsca, gdzie będą obce osoby. Zapachy, których maluch jeszcze nie zna, a dodatkowo nie trzeba pakować ubranek, pamperesów i innych potrzebnych rzeczy na wyjście z domu, bo wszystko co potrzebne jest do sesji to będziecie mieli na miejscu.

W przypadku sesji domowej, nie ma tez zasady do jakiego czasu musi się ona odbyć. Sesję taką można zrobić w pierwszych dniach po narodzinach jeśli czujecie się na siłach. Jeśli chcecie mieć uwieczniony na zdjęciach moment kiedy skórka dziecka jeszcze jest pomarszczona i różowiutka.

Ale ale … jeśli chcecie ten wyjątkowy czas spędzić w gronie najbliższej rodziny i oswoić się z nowymi obowiązkami, sesję możemy zrobić dopiero jak będziecie gotowi. Najważniejsze, żebyście czuli się już swobodnie. Jest to nowa sytuacja w Waszym życiu więc zależy mi na zdjęciach z uwiecznionymi na nich Waszymi emocjami, Waszą miłością a nie dokładać Wam jeszcze więcej stresu. Na sesji dzidziuś może spać, może być karmiony, ale też może właśnie wtedy obserwować otoczenie i poznawać świat. To my się do niego dostosowujemy w tym czasie. Robimy zdjęcia w takim miejscu i w takiej pozycji, aby dziecko czuło się jak najlepiej. Jeśli będzie potrzeba zrobić przerwę- to ją zrobimy 🙂

Lifestylowa sesja rodzinna w apartamencie Dune Beach Resort w Mielnie

Domowa sesja rodzinna w Sławnie – Karolina, Maciek i Hania.

Świąteczna sesja rodzinna w Dune Beach Resort w Mielnie

Noworodkowa sesja rodzinna w Słupsku- Ola i Łukasz

Rodzinna sesja lifestylowa w Koszalinie- Marysia, Tomek i Bronka

Ciążowa domowa sesja rodzinna w Gdańsku- Asia, Adrian i Stefan

Rodzinna sesja lifestylowa w Poznaniu

Więcej o sesji u Michaliny możecie przeczytać na moim blogu


Jeżeli podobają Ci się moje kadry i chciałbyś skorzystać z moich usług. To zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą rodzinną, oraz do odwiedzenia moich stron na portalach społecznościowych facebook oraz instagram.