fbpx
plenerowa sesja rodzinna fotograf Koszalin Sławno Słupsk Mielno Barbara Rompska

PLENEROWA SESJA RODZINNA

Świąteczna rodzinna sesja plenerowa w choinkach- Koszalin

——————–> Oferta świąteczna <——————–

Plenerowa sesja rodzinna w zbożu- Słupsk

To była zwariowana spontaniczna sesja! Z Dagmarą, Mariuszem i Szymonem mieliśmy zrobić tylko kilka ujęć rodzinnych na pamiątkę, ale w ostatniej chwili wpadł jeszcze inny pomysł. Czemu do zdjęć nie wykorzystać ich wspólnego zainteresowania ? Efektem tego była dodatkowo szybka romantyczna sesja we dwoje. Pierwszy raz robiłam zdjęcia w takim stylu, ale chyba coś z tego wyszło.

Noworodkowa sesja rodzinna plenerowa o zachodzie słońca- Koszalin

Szybka sesja z maluszkiem w plenerze to strzał w dziesiątkę na uwiecznienie pięknych rodzinnych chwil po narodzeniu dziecka.

Rodzinna sesja ciążowa w lesie w kolorach wrzosu- Sławno

Z Kasią i jej rodzinką wykorzystaliśmy ostatnie dni słonecznej wakacyjnej pogody. Udaliśmy się na sesję nad jezioro obok Sławna, a przy okazji skorzystaliśmy z otoczenia przepięknych wrzosów. To już kolejna moja sesja w lesie nad jeziorem i mogę stwierdzić, że to są moje ulubione warunki na sesje rodzinne. Dzieci mogą swobodnie biegać i nie trzeba się przejmować, że w tle na zdjęciu będzie dużo innych osób, albo jakieś

Plenerowa sesja z dziećmi wśród polnych kwiatów oraz na polu słoneczników- Koszalin

Z Emilią, Marcinem i ich dziećmi to już nie pierwsze moje spotkanie. Towarzyszyłam im już w trakcie chrztu świętego Marysi oraz robiliśmy razem sesję noworodkową. Uwielbiam z nimi współpracować. Zawsze są świetnie przygotowani i podczas zdjęć jest dużo śmiechu, przez co wychodzą takie piękne kadry !

Rodzinna sesja plenerowa o zachodzie słońca

Sesja plenerowa rodzinna w parku Książąt Pomorskich w Koszalinie

Mama, dwie córki i wnuczek. Kolejna wspaniała sesja, w której jednocześnie fotografuję trzy pokolenia. Tym razem trafiliśmy do parku kwitnących róż. Kilka razy robiłam już sesję w koszalińskim parku. Za każdym razem zdjęcia są całkowicie inne przez to, że jest tam tak dużo różnych miejsc i różnej roślinności ! 

Plenerowa sesja rodzinna podczas spaceru w ogrodzie przy Pałacu Bursztynowym w Strzękęcinie oraz nad jeziorem Czarnym obok Koszalina

Wbrew pozorom to była zwykła sesja rodzinna. Robiliśmy zdjęcia w parku, byliśmy na spacerze w ogrodzie przy Pałacu Bursztynowym. Na końcu pojechaliśmy zobaczyć jeziorko, którego wcześniej nie znałam. Całe szczęście wzięłam aparat w rękę. Dziewczyny postanowiły wskoczyć do wody, a dodatkowo trafiliśmy na piękny zachód słońca. I przypadkiem powstały takie zdjęcia!!! 

To była zwariowana sesja ! Pozytywnie zakręceni rodzice i pełne energii i pomysłów córki. W połączeniu jak mieszanka wybuchowa. Zrobiłam tak dużo zdjęć, że miałam później problem z ich selekcją… Ale kiedy na zdjęciach same uśmiechnięte buzie to szkoda usuwać jakiekolwiek kadry.

Myślę, że nie tylko Kasia i Jarek przekonali się już, że w efekcie współpracy ze mną dostaje się galerię pełną przeróżnych kadrów. Śmiało można z nich wybrać zdjęcia do ramek jak i ze wszystkich można stworzyć wspaniałą fotoksiążkę.

Sesja plenerowa mamy z córką nad jeziorem Wyszebórz

  Dwie dorosłe kobiety, mama i córka. Mogę śmiało też napisać-dwie przyjaciółki. Atmosfera na sesji była wspaniała. Towarzyszyło nam mnóstwo emocji i wspomnień z dzieciństwa. Taki prezent dla mamy to piękna pamiątka. Jeśli się zastanawiacie nad taką sesję z mamą, nie czekajcie na specjalną okazję ! Warto zrobić zdjęcia w plenerze póki jest ciepło i mamy piękną pogodę 

Sesja rodzinna plenerowa w domowym ogródku w Darłowie

Sesja rodzinna plenerowa z okazji dnia mamy nad jeziorem w Świdwinie

Rodzinna sesja plenerowa wśród kwitnących drzew w parku w Koszalinie

Więcej zdjęć z rodzinnej sesji z roześmianą rodzinką Anity możecie zobaczyć na blogu

Rodzinna sesja plenerowa w Gwiazdowie obok Sławna

Jeżeli podobają Ci się moje kadry i chciałbyś skorzystać z moich usług to zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą rodzinną, oraz do odwiedzenia moich stron na portalach społecznościowych facebook oraz instagram.