Sesja świąteczna- Koszalin

Małymi kroczkami zbliżamy się już do najbardziej magicznego i klimatycznego okresu w ciągu roku.

Do świąt Bożego Narodzenia pozostało już niewiele czasu. W sklepach pojawiły się już bombki i inne dekoracje bożonarodzeniowe, a w radio niedługo usłyszymy znowu Last Christmas. W głowie czasami nucimy już „Coraz bliżej święta” ze znanej reklamy, myślimy nad prezentami czy potrawami wigilijnymi. A może pojawiła Wam się myśl ” sesja świąteczna rodzinna?”. Dlatego czas najwyższy przedstawić Wam moje propozycje na sesje świąteczno-zimowe 2023 !

W tym roku sesje będę wykonywać na 4 różne sposoby.

Poniżej przedstawiam Wam dokładny opis każdej sesji, które możemy zacząć już w listopadzie. Zastanów się, która opcja najbardziej pasuje do Ciebie i Twojej rodziny. Zapoznaj się z galerią sesji świątecznych, które wykonałam w latach poprzednich.

1. Sesja świąteczna/zimowa w plenerze

sesja świąteczna plenerowa Koszalin, Barbara Rompska, Boże Narodzenie, zimowa sceneria, rodzinne zdjęcia, dekoracje

Największą zaletą tej sesji, jest brak przygotowań. Nie trzeba sprzątać mieszkania i prasować ubrań, a zdjęcia możemy zrobić w Waszym ogrodzie czy pobliskim lesie. Jeśli chcecie to oczywiście towarzyszyć nam będą świąteczne dekoracje i ozdoby, które zabiorę ze sobą. Dodatkowym atutem takiej sesji może być spadający śnieg, który stworzy nam przepiękną scenerię. Kto oglądał moje zdjęcia lub był już u mnie na sesji wie, że cenię sobie naturalne uśmiechy i swobodne zachowania, dlatego chciałabym uchwycić Was i Wasze dzieci podczas wspólnej zabawy np. rzucania śnieżkami, dekorowania choinki czy jazdy na sankach. Bez sztucznego ustawiania i sztywnych reguł. Podczas takiej sesji postaram się uchwycić Wasze relacje, bliskość i radość. Jedynym minusem zdjęć w plenerze jest pogoda, która bywa niesprzyjająca, jednak termin sesji nie jest ściśle ograniczony, możemy wykonać ją na spokojnie po świętach, gdy tylko pogoda nam dopisze.

Cena sesji plenerowej jak i domowej zależna jest od wybranego pakietu z oferty rodzinnej, którą możesz znaleźć klikając poniżej.
OFERTA

2. Domowa sesja świąteczna w Waszym mieszkaniu

sesja świąteczna w mieszkaniu, Koszalin, Barbara Rompska, Boże Narodzenie, strojenie choinki, dekoracje świąteczne

Czyli mini reportaż z Waszych przygotowań do świąt, podczas którego możecie wspólnie piec pierniki, stroić choinkę czy własnoręcznie wykonywać ozdoby świąteczne. Sesja ma charakter life stylowy więc również nie będzie sztywnego ustawiania Was pod choinką. Kadry będą spontaniczne i naturalne, na których postaram się uchwycić te najpiękniejsze momenty ze wspólnie spędzonego czasu. Dzięki znanemu Wam otoczeniu  zarówno Wy jak i Wasze dzieci będziecie czuć się swobodniej przed obiektywem. Ciekawym akcentem na sesji będą dekoracje wewnątrz domu np. choinka. Jeśli jednak z jej ubieraniem  czekacie do samej wigilii to nie ma problemu. Świąteczny klimat można stworzyć na wiele różnych sposobów np. dzięki lampkom migającym w tle. Dodatkowym atutem sesji domowej jest niezależność od pogody. Deszcz za oknem tym razem nie będzie przeszkodą. Jedyny minus to przygotowanie domu/ mieszkania. Czyli posprzątanie i pochowanie zbędnych przedmiotów.

Cena sesji plenerowej jak i domowej zależna jest od wybranego pakietu z oferty rodzinnej, którą możesz znaleźć klikając poniżej.
OFERTA

sesja świąteczna Koszalin, Barbara Rompska, Boże Narodzenie, Ustka, Szerokie wody, zdjęcia rodzinne

3. Sesja studyjna w moim mieszkaniu w zimowym klimacie

Nie posiadam studia fotograficznego, jednak w tym roku postanowiłam zaprosić Was nie tylko na sesje plenerowe, ale również do mojego mieszkania na sesje świąteczną podczas, której wspólnie z rodziną będziecie mogli poczuć zimowy klimat. Sceneria przeniesie Was do szklarni z pięknie ośnieżonymi choinkami w tle, a mnóstwo świeczek stworzy ciepłą i romantyczną atmosferę. Czyli krótko mówiąc przychodzicie na gotowe. Nie musicie przygotowywać ani sprzątać  swojego mieszkania, całą dekoracją i aranżacją zajmę się ja. Po Waszej stronie będzie jedynie przygotowanie strojów oraz dobra zabawa przed obiektywem. Podczas takiej sesji, zła pogoda również nam nie przeszkodzi. Sesja w moim mieszkaniu jest przeznaczona dla rodzin z dziećmi lub dla par. Oprócz głównej scenerii będzie przygotowana druga , przeznaczona tylko dla dzieci do 7-8 lat

PODCZAS SESJI BĘDĄ DOSTĘPNE JEDNOCZEŚNIE 2 SCENKI – GŁÓWNA + JEDNA Z DODATKOWYCH

-SESJE „STUDYJNE” odbywają sie w terminach: 26.11, 2.12, 3.12, 10.12
26.11.2023– scenki „zimowa szklarnia” + „domki z piernika”
2 i 3.12.2023– scenki „zimowa szklarnia” + „kominek z choinkami i prezentami”
10.12.2023– scenki „zimowa szklarnia” + „domki z piernika”
-JEDNA SESJA- przeznaczona jest dla pary lub jednej rodziny (rodzice+dzieci LUB Dziadkowie + wnuki) łącznie maks. 5 osób
-GŁÓWNA SCENKA „zimowa szklarnia” do zdjęć rodzinnych , dla par i dziecięcych
-SCENKI DODATKOWE: „domki z piernika” i ” kominek z choinkami i prezentami” – do zdjęć indywidualnych tylko dla dzieci

PAKIET MINI 250zł – jedna scenka (zadatek 100zł)

  • 5 ujęć w wersji elektronicznej
  • Dodatkowe ujęcia spoza pakietu 35zł/szt
  • Czas trwania sesji: do 30 min

PAKIET STANDARD 400zł -dwie scenki (zadatek 100zł)

  • 10 ujęć w wersji elektronicznej
  • Dodatkowe ujęcia spoza pakietu 35zł/szt
  • Czas trwania sesji: do 30 min

Jest możliwość wykupienia wszystkich zdjęć które wyszły podczas sesji wybierając pakiet VIP

PAKIET VIP 1000zł- dwie scenki (zadatek 200zł)

  • Wszystkie zdjęcia w wersji elektronicznej (minimum 25ujęć)
  • 25szt odbitek w rozmiarze 15x23cm elegancko zapakowanych
  • Czas trwania sesji: do 50min

Dodatkowo można dokupić odbitki (z wybranych ujęć) w rozmiarach:
10x15cm- 2,50 zł/szt
13x18cm- 3,00 zł/szt
15x23cm- 4 zł/szt
20x30cm- 7 zł/szt
30x45cm- 20 zł/szt
(Jeśli będziesz dobierać dodatkowo odbitki z sesji i chcesz je otrzymać przed świętami- umów się na sesję maksymalnie do końca listopada)

4. Sesja świąteczna u Twojego dziecka w żłobku/przedszkolu

Poniżej przedstawiam propozycje scenek świątecznych do zdjęć dla dzieci w żłobkach czy przedszkolach. Jeśli chcesz, abym robiła zdjęcia w placówce Twojego dziecka- odezwij się do mnie

sesja świąteczna dziecięca, fotograf koszalin, barbara rompska, świeta 2023
sesja świąteczna koszalin, domek z piernika, Barbara Rompska Fotografia, dziecięca sesja zdjęciowa

Czy warto wykonać wspólną sesję świąteczną?

Na to pytanie znam tylko jedną odpowiedź. Jasne, że tak. Po pierwsze w końcu będziecie wszyscy razem, całą rodziną na jednej fotografii, w domu zazwyczaj ktoś musi zrobić to zdjęcie. Gotowe odbitki z sesji możecie wykorzystać do zrobienia pięknych pocztówek świątecznych, czy też  prezentów w formie foto produktów (obrazy na płótnie, zdjęcia w ramkach czy mini albumy). Pamiętajcie, jeśli chcielibyście  otrzymać zdjęcia odpowiednio wcześnie ( przed świętami) to zapiszcie się już teraz, póki są wolne terminy w listopadzie.

Zapraszam Cię do zaobserwowania moich stron na portalach społecznościowych facebook, instagram oraz tiktok.