Fotografia okazjonalna- oferta

Reportaż z wieczoru panieńskiego/kawalerskiego – Zdjęcia zaczynamy od ujęć reportażowych podczas waszych przygotowań oraz wspólnej zabawy, tak abyście mogły się przyzwyczaić do mnie i do obiektywu. Kiedy czujecie się już swobodnie przechodzimy do zdjęć grupowych z różnymi atrakcjami. (zimne ognie, świece dymne, toast z szampanem, sesja nad wodą, balony z helem czy puszczanie lampionu o zachodzie słońca ). Na samym końcu kiedy nikt się już nie krępuje przed obiektywem powstaje jeszcze trochę ciekawych ujęć reportażowych
Cena 450zł, ok 2h sesji, min. 50 ujęć

Reportaż ze chrztu świętego zdjęcia w kościele podczas mszy i sakramentu chrztu świętego oraz zdjęcia rodzinne/ grupowe po zakończonej mszy.
Cena 300zł, min. 30 zdjęć.
Dodatkowo można dobrać reportaż z przyjęcia lub z przygotowań w domu przed chrztem- cena 200zł – 1h, min. 30 zdjęć

Reportaż ze studniówki koszt od 1 ucznia 40zł (min. 30 uczniów), 4-5h , min. 300 zdjęć.

Dodatkowo do reportaży okazjonalnych można dobrać:

  • Wybrane odbitki wywołane na papierze jedwabnym, 50szt w rozmiarze 10x15cm cena 50zł lub w rozmiarze 15x23cm cena 80zł.
  • Pendrive w drewnianym pudełku z personalizowanym grawerem Cena 150zł
  • Elegancki Fotoalbum w twardej oprawie z wybranego przez Was materiału z personalizowanym grawerem. Zdjęcia w albumie wydrukowane są na bardzo sztywnym i odpornym na zniszczenia papierze fotograficznym. –> Szczegółowy cennik albumów <—

Chciałabym Was zachęcić do zapisywania swoich wspomnień na wysokiej jakości papierze w albumach fotograficznych, a nie tylko w formie elektronicznej. Dlatego zapraszam Was do przeczytania kilku słów na ich temat i obejrzenia zdjęć na poniższej stronie. Przedstawiam na nich precyzję wydrukowania i złożenia albumów projektowanych przeze mnie i wykonanych przez firmę Crystal Albums.

ALBUMY PEŁNE PIĘKNYCH WSPOMNIEŃ

Wszystkie ceny dotyczą sesji robionych na ternie Koszalina i okolic.

Spodobały Ci się moje zdjęcia? Zapraszam Cię odwiedzenia moich stron na portalach społecznościowych facebook oraz instagram.