wieczór panieński fotograf Koszalin Sławno Barbara Rompska

Wieczór panieński

Wieczór panieński w apartamencie Dune Beach Resort w Mielnie

Boho wieczór panieński Patrycji w Zamku w Krągu- Hotel Podewils

Wieczór panieński Kingi w stylu Boho Mielnie- grupowa sesja ze świecami dymnymi na plaży

Sesja o zachodzie słońca na wieczorze panieńskim Oli w Kołobrzegu

Zazwyczaj wieczór panieński dla panny młodej to jedna wielka zagadka. Przyjaciółki szykują dla niej niespodzianki, a często zdarza się tak, że ja jestem jedną z nich 😁😁… no może nie ja, tylko sesja zdjęciowa 😊
Tym razem też tak było. Na ostatniej panieńskiej imprezie u Oli ! Towarzyszyłam dziewczynom od pierwszych toastów, a później była plenerowa sesja w parku, na plaży i molo w Kołobrzegu.
ALE ALE…… NA TYM NIE KONIEC NIESPODZIANEK !
Ola do dnia swojego ślubu nie widziała zdjęć z imprezy bo jej wspaniała świadkowa Ania postanowiła dać jej w prezencie przepiękną pamiątkę jaką jest album z sesji, którą wspólnie wcześniej zrobiłyśmy. Według mnie to super pomysł na prezent, który w dodatku możecie zamówić u mnie do każdej sesji.

Wieczór panieński Asi w Kołobrzegu- sesja z zimnymi ogniami i racami dymnymi

Sesja na plaży chwilę przed burzą- wieczór panieński Kamili w Mielnie

Wieczór panieński Agnieszki w Koszalinie- sesja w Parku Książąt Pomorskich

Wieczór panieński Izy w stylu Pin Up – sesja w parku oraz w kawiarni Piwnica w Sławnie

Boho wieczór panieński Sylwii nad jeziorem w Łętowie

Jak wygląda moja praca na wieczorze panieńskim?

Przyjeżdżając w umówione miejsce ze świadkową zazwyczaj spotykam się z tym, że sesja zdjęciowa jest niespodzianką i prezentem dla przyszłej panny młodej. Dlatego nie zaczynam zdjęć od ustawianych grupowych lecz od zdjęć reportażowych. Uwieczniam na nich Wasze przygotowania i zabawę, tak abyście mogły się przyzwyczaić do mojego towarzystwa i aparatu. Po krótkim zapoznaniu, kiedy czujecie się już swobodnie przed obiektywem, możemy przejść do grupowych zdjęć.

W tym miejscu pomysłów nie ma końca. Jak można zobaczyć na moich zdjęciach były już zimne ognie, świece dymne, toast z szampanem, sesja nad wodą, balony z helem czy puszczanie lampionu o zachodzie słońca. Warto przygotować się do takiej sesji jeśli chcecie uzyskać super efekt na zdjęciach- w razie czego służę pomocą. Na zdjęciach świetnie wygląda spójny ubiór- jeden motyw przewodni, podobne kolory czy taki sam styl sukienek.

Po sesji z różnymi atrakcjami zazwyczaj dziewczyny nie krępują już się w ogóle przed obiektywem. Wtedy na zakończenie robię jeszcze troszkę zdjęć reportażowych-czyli bez żadnego ustawiania. Na takie zdjęcia często zapraszana jestem do miejsca gdzie przygotowane jest jedzonko i kolejne atrakcje dla panny młodej. Zazwyczaj jest to mieszkanie jednej z uczestniczek, wynajęty apartament w hotelu czy domek letniskowy nad morzem.

Spodobały Ci się moje zdjęcia? Zapraszam Cię do zapoznania się z moją ofertą oraz do odwiedzenia moich stron na portalach społecznościowych facebook oraz instagram.