wieczór panieński fotograf Koszalin Sławno Barbara Rompska

Wieczór panieński

Cudowny wieczór panieński Ani w ogrodzie przy Hotelu Podewils w Krągu

Wieczór panieński Ani w Hotelu Diune & Resort w Kołobrzegu -wspólna sesja na plaży

Wspaniały wieczór panieński Marty- sesja plenerowa w Kołobrzegu

Niezapomniany wieczór panieński Pauliny- sesja grupowa w plenerze

Przed Wami kolejna sesja z wieczoru panieńskiego w trudnych warunkach. Tym razem była to impreza Pauliny, która odbywała się w marcu. Na dworze jeszcze leżał śnieg i było mega zimno i wietrznie. Dziewczyny stanęły na wysokości zadania, żeby panna młoda mogła mieć fajna pamiątkę z tej okazji, pomimo wszystkich przeciwności związanych z pandemia i pogoda. Wymarzły się, ale chyba było warto.

Wieczór panieński Kasi w Mielnie- wspólna sesja nad morzem

Wydaje się Wam, ze dziewczyny miały szczęście i trafiły na piękną pogodę podczas sesji na wieczorze panieńskim ? Niestety w tym przypadku słońce wprowadza nas w błąd. Pomimo, że był już kwiecień to na dworze było bardzo zimno, ok 5 stopni 🙁 Między zdjęciami musiałyśmy ubierać się w ciepłe kurtki i okrywać kocem, ale dla fajnej pamiątki dziewczyny były w stanie się poświęcić.

Sesja w ogrodzie przy Hotelu Bursztynowy Pałac- Wieczór panieński Kasi

Impreza Kasi zaczęła się od grillowania w ogródku, ale chwilę później musiałyśmy przenosić się już do domu bo oczywiście w planach przeszkodził nam deszcz. Musiałyśmy czekać na okienko pogodowe, żeby móc zrobić zdjęcia. I na szczęście sesja się udała pomimo, że była w ekspresowym tempie, a na samym końcu ponownie lało.

Wieczór panieński Doroty w apartamencie Dune Beach Resort- sesja nad morzem

Sesja zdjęciowa na plaży w Mielenku- Wieczór panieński Marty.

Chyba każdy z Was otwierając szampana miał taką myśl, żeby go wstrząsnąć i oblać wszystkich jak to robią w telewizji, ale nie zawsze sytuacja na to pozwala. Tym razem na wieczorze panieńskim był wzniesiony toast z małym elementem zaskoczenia.
Zrobiłam już kilkadziesiąt sesji na plaży, ale dopiero przy okazji tego wydarzenia trafiłam na miejsce z takimi fajnymi budkami ratowników. Myślę, że w tym roku wykorzystam jeszcze je do zdjęć. Ktoś ma ochotę, na sesję w takiej scenerii ?

Panieński Oli nad morzem w Mielnie

Grupowa sesja nad morzem z okazji wieczoru panieńskiego

Wieczór panieński w apartamencie Dune Beach Resort w Mielnie

Boho wieczór panieński Patrycji w Zamku w Krągu- Hotel Podewils

Wieczór panieński Kingi w stylu Boho Mielnie- grupowa sesja ze świecami dymnymi na plaży

Sesja o zachodzie słońca na wieczorze panieńskim Oli w Kołobrzegu

Zazwyczaj wieczór panieński dla panny młodej to jedna wielka zagadka. Przyjaciółki szykują dla niej niespodzianki, a często zdarza się tak, że ja jestem jedną z nich 😁😁… no może nie ja, tylko sesja zdjęciowa 😊
Tym razem też tak było. Na ostatniej panieńskiej imprezie u Oli ! Towarzyszyłam dziewczynom od pierwszych toastów, a później była plenerowa sesja w parku, na plaży i molo w Kołobrzegu.
ALE ALE…… NA TYM NIE KONIEC NIESPODZIANEK !
Ola do dnia swojego ślubu nie widziała zdjęć z imprezy bo jej wspaniała świadkowa Ania postanowiła dać jej w prezencie przepiękną pamiątkę jaką jest album z sesji, którą wspólnie wcześniej zrobiłyśmy. Według mnie to super pomysł na prezent, który w dodatku możecie zamówić u mnie do każdej sesji.

Wieczór panieński Asi w Kołobrzegu- sesja z zimnymi ogniami i racami dymnymi

Sesja na plaży chwilę przed burzą- wieczór panieński Kamili w Mielnie

Wieczór panieński Agnieszki w Koszalinie- sesja w Parku Książąt Pomorskich

Wieczór panieński Izy w stylu Pin Up – sesja w parku oraz w kawiarni Piwnica w Sławnie

Boho wieczór panieński Sylwii nad jeziorem w Łętowie

Jak wygląda moja praca na wieczorze panieńskim?

Przyjeżdżając w umówione miejsce ze świadkową zazwyczaj spotykam się z tym, że sesja zdjęciowa jest niespodzianką i prezentem dla przyszłej panny młodej. Dlatego nie zaczynam zdjęć od ustawianych grupowych lecz od zdjęć reportażowych. Uwieczniam na nich Wasze przygotowania i zabawę, tak abyście mogły się przyzwyczaić do mojego towarzystwa i aparatu. Po krótkim zapoznaniu, kiedy czujecie się już swobodnie przed obiektywem, możemy przejść do grupowych zdjęć.

W tym miejscu pomysłów nie ma końca. Jak można zobaczyć na moich zdjęciach były już zimne ognie, świece dymne, toast z szampanem, sesja nad wodą, balony z helem czy puszczanie lampionu o zachodzie słońca. Warto przygotować się do takiej sesji jeśli chcecie uzyskać super efekt na zdjęciach- w razie czego służę pomocą. Na zdjęciach świetnie wygląda spójny ubiór- jeden motyw przewodni, podobne kolory czy taki sam styl sukienek.

Po sesji z różnymi atrakcjami zazwyczaj dziewczyny nie krępują już się w ogóle przed obiektywem. Wtedy na zakończenie robię jeszcze troszkę zdjęć reportażowych-czyli bez żadnego ustawiania. Na takie zdjęcia często zapraszana jestem do miejsca gdzie przygotowane jest jedzonko i kolejne atrakcje dla panny młodej. Zazwyczaj jest to mieszkanie jednej z uczestniczek, wynajęty apartament w hotelu czy domek letniskowy nad morzem.

Spodobały Ci się moje zdjęcia? Zapraszam Cię do zapoznania się z moją ofertą oraz do odwiedzenia moich stron na portalach społecznościowych facebook oraz instagram.