Fotografia rodzinna- oferta

Lifestylowa sesja rodzinna domowa lub plenerowa Jest to rodzaj sesji, na której uwieczniam Waszą codzienność, zabawę i emocje z nimi związane. W miejscu , w którym czujecie się najswobodniej- w Waszym mieszkaniu lub w plenerze. Podczas wspólnego spaceru z dziećmi w parku, w lesie , na placu zabaw lub w innym Waszym ulubionym miejscu. Sesja przeznaczona jest dla jednej rodziny, tak aby na zdjęciach ukazać najpiękniejsze emocje miedzy rodzicami i dziećmi. Nie wymagam na niej patrzenia się w obiektyw, ani ciągłego uśmiechu na twarzy. Nie przeszkadza mi, jak dzieci biegają i broją- mają się czuć swobodnie, a wtedy uzyskamy najlepszy końcowy efekt.

Ciążowa sesja plenerowa Sesja dla przyszłej mamy najlepiej w 7 lub 8 miesiącu. Najlepiej wykonać ją kiedy mama ma jeszcze siłę na plenerowe spacery lub kiedy brzuszek jest już bardzo widoczny .

Dziecięca sesja plenerowa. Dziecięca sesja jest dla maluchów, które już samodzielnie siedzą. Sesję dziecięca można wykonać z okazji roczku i wtedy zabieram w plener wszystkie rekwizyty do tego potrzebne. 

Wszystkie sesje trwają ok 1h-1,5h a ich cena to 300zł
W tym otrzymujecie 30 zdjęć przesłanych w pełnej rozdzielczości do prywatnego albumu internetowego. 10 wybranych zdjęć wywołanych na papierze jedwabnym w formacie 15x23cm zapakowanych w tekturowe pudełko.

Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć – 20 zł / sztuka.

Dodatkowo do sesji rodzinnych można dobrać:

  • 10szt. wybranych odbitek wywołanych na papierze jedwabistym w rozmiarze 10x15cm cena 20zł lub w rozmiarze 15x23cm cena 30zł
  • Albumik Eko w rozmiarze 20x20cm w twardej oprawie z Waszym zdjęciem. Album zawiera 10 stron ze zdjęciami wydrukowanymi na bardzo sztywnym i odpornym na zniszczenia papierze fotograficznym. Cena 90zł
  • Fotoalbum Premium w rozmiarze 20x20cm w twardej oprawie z personalizowanym grawerem. Album zawiera 20 stron ze zdjęciami wydrukowanymi na bardzo sztywnym i odpornym na zniszczenia papierze fotograficznym. Cena 280zł
  • Mini Fotoalbum Premium w rozmiarze 15x15cm w twardej oprawie z personalizowanym grawerem. Album zawiera 20 stron ze zdjęciami wydrukowanymi na bardzo sztywnym i odpornym na zniszczenia papierze fotograficznym. Cena 230zł

Sesję można również zakupić w formie prezentu dla najbliższych. Otrzymujecie wtedy papierowe imienne zaproszenie na sesję zdjęciową plenerową (do wyboru: rodzinna, ciążowa, dziecięca, we dwoje).


Wszystkie ceny dotyczą sesji robionych na ternie Koszalina i okolic.

Spodobały Ci się moje zdjęcia? Zapraszam Cię odwiedzenia moich stron na portalach społecznościowych facebook oraz instagram.