Fotografia rodzinna- oferta

Lifestylowa sesja rodzinna domowa lub plenerowa Jest to rodzaj sesji, na której uwieczniam Waszą codzienność, zabawę i emocje z nimi związane. W miejscu , w którym czujecie się najswobodniej- w Waszym mieszkaniu lub w plenerze. Podczas wspólnego spaceru z dziećmi w parku, w lesie , na placu zabaw lub w innym Waszym ulubionym miejscu. Sesja przeznaczona jest dla jednej rodziny, tak aby na zdjęciach ukazać najpiękniejsze emocje miedzy rodzicami i dziećmi. Nie wymagam na niej patrzenia się w obiektyw, ani ciągłego uśmiechu na twarzy. Nie przeszkadza mi, jak dzieci biegają i broją- mają się czuć swobodnie, a wtedy uzyskamy najlepszy końcowy efekt.

Ciążowa sesja plenerowa. Fotografia rodzinna to nie tylko zdjęcia z dziećmi, ale też uwiecznienie tych pięknych chwil kiedy kobieta jest w ciąży. Na sesję polecam zabrać swojego partnera jak i dzieci, ale zrobimy na niej oczywiście tez ujęcia samej przyszłej mamy. Zdjęcia w ciąży najlepiej wykonać kiedy brzuszek jest już bardzo dobrze widoczny, ale w momencie kiedy kobieta ma jeszcze siłę na plenerowe spacery

Dziecięca sesja plenerowa. Dziecięca sesja jest dla maluchów, które już samodzielnie siedzą. Sesję dziecięca można wykonać z okazji roczku i wtedy zabieram w plener wszystkie rekwizyty do tego potrzebne. Na początku wykonujemy zdjęcia z rekwizytami samego dziecka, a potem przechodzimy do ujęć rodzinnych z rekwizytami na roczek i bez.

Romantyczna sesja we dwoje/narzeczeńska idealna jest dla par, które chcą mieć pamiątkę z okresu narzeczeństwa lub chcą uwiecznić na zdjęciach swoją rocznice ślubu. Na sesji najważniejsze jest dla mnie złapanie w kadrze emocji, bliskości i spojrzenia pełnego miłości między dwójką zakochanych, bez zbędnych dodatków i rekwizytów.

CENNIK

Wszystkie sesje trwają ok 1h. W cenie otrzymujecie zdjęcia przesłane w pełnej rozdzielczości do prywatnego albumu internetowego oraz odbitki (z wybranych ujęć elektronicznych) wywołane na papierze jedwabnym w formacie 15x23cm zapakowane w tekturowe pudełko.

Decydując się na sesję możesz wybrać jeden z poniższych pakietów.

  • 350zł- 15 ujęć, 15 odbitek 15x23cm,
  • 600zł- 30 ujęć, 30 odbitek 15x23cm, Eko album 5 kart 20x20cm
  • 1000zł- minium 50 ujęć, 50 odbitek 15x23cm, Foto album w eleganckiej personalizowanej oprawie 10 kart 20x20cm , odbitki zapakowane w drewnianym pudełku.

Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć po sesji – 20 zł / sztuka.
Wybór pakietu potwierdzam do dnia sesji- po zrobionych zdjęciach nie można zmienić już pakietu na inny.
– Rezerwacja terminu następuje po podpisaniu umowy oraz wpłacie zadatku.
– Odbiór wywołanych odbitek i albumów na terenie Koszalina/ Wysyłka kurierem- 15zł

Ze względu na światło jakie jest w ciągu słonecznego dnia sesje plenerowe wykonujemy o wschodzie słońca lub przed jego zachodem. O tej porze światło jest miękkie i nie razi w oczy. W przypadku sesji z małymi dziećmi, zachęcam do zrobienia dzieciom więcej drzemek w ciągu dnia, abyśmy mogli zrobić zdjęcia przed zachodem słońca. Konkretne miejsce sesji plenerowych ustalamy dzień lub dwa przed terminem sesji. W zależności od pory roku i od tego gdzie aktualnie co kwitnie i jak wygląda staram się dobrać najpiękniejsze miejsce do Waszych zdjęć.

Dodatkowo do sesji rodzinnych można dobrać:

  • 10szt. wybranych odbitek wywołanych na papierze jedwabnym w rozmiarze 15x23cm cena 30zł
  • Elegancki Fotoalbum w twardej oprawie z wybranego przez Was materiału z personalizowanym grawerem. Zdjęcia w albumie wydrukowane są na bardzo sztywnym i odpornym na zniszczenia papierze fotograficznym. –> Szczegółowy cennik albumów <—

Chciałabym Was zachęcić do zapisywania swoich wspomnień na wysokiej jakości papierze w albumach fotograficznych, a nie tylko w formie elektronicznej. Dlatego zapraszam Was do przeczytania kilku słów na ich temat i obejrzenia zdjęć na poniższej stronie. Przedstawiam na nich precyzję wydrukowania i złożenia albumów projektowanych przeze mnie i wykonanych przez firmę Crystal Albums.

ALBUMY PEŁNE PIĘKNYCH WSPOMNIEŃ

Voucher- zaproszenie na sesję

Sesję można również zakupić w formie prezentu dla najbliższych. Otrzymujecie wtedy papierowe imienne zaproszenie na wybraną sesję zdjęciową (do wyboru: rodzinna, ciążowa, dziecięca, we dwoje, kobieca). Voucher na sesję ważny jest rok od daty zakupu. Cena 300zł- 10 ujęć w wersji elektronicznej.

fotografia rodzinna, zaproszenie na sesję , voucher, fotograf koszalin Barbara Rompska


Wszystkie ceny dotyczą sesji robionych na ternie Koszalina i okolic.

Spodobały Ci się moje zdjęcia? Zapraszam Cię odwiedzenia moich stron na portalach społecznościowych facebook oraz instagram.