Fotografia rodzinna- oferta

Lifestylowa fotografia rodzinna domowa lub plenerowa

Jest to rodzaj sesji, na której uwieczniam Waszą codzienność, zabawę i emocje z nimi związane. W miejscu , w którym czujecie się najswobodniej- w Waszym mieszkaniu lub w plenerze. Podczas wspólnego spaceru z dziećmi w parku, w lesie , na placu zabaw lub w innym Waszym ulubionym miejscu. Sesja przeznaczona jest dla jednej rodziny, tak aby na zdjęciach ukazać najpiękniejsze emocje miedzy rodzicami i dziećmi. Nie wymagam na niej patrzenia się w obiektyw, ani ciągłego uśmiechu na twarzy. Nie przeszkadza mi jak dzieci biegają i broją- mają się czuć swobodnie, a wtedy uzyskamy najlepszy końcowy efekt.

Ciążowa sesja plenerowa.

Fotografia rodzinna to nie tylko zdjęcia z dziećmi, ale też uwiecznienie tych pięknych chwil kiedy kobieta jest w ciąży. Na sesję polecam zabrać swojego partnera jak i dzieci, ale zrobimy na niej oczywiście tez ujęcia samej przyszłej mamy. Zdjęcia w ciąży najlepiej wykonać kiedy brzuszek jest już bardzo dobrze widoczny, ale w momencie kiedy kobieta ma jeszcze siłę na plenerowe spacery

Dziecięca sesja plenerowa.

Dziecięca sesja jest dla maluchów, które już samodzielnie siedzą. Sesję dziecięcą można wykonać z okazji roczku i wtedy zabieram w plener wszystkie rekwizyty do tego potrzebne. Na początku wykonujemy zdjęcia samego dziecka, a potem przechodzimy do ujęć rodzinnych.

Spotykając się ze mną na sesji nie musicie się również obawiać, że dziecko będzie musiało wysiedzieć w jednym miejscu. Robiąc zdjęcia zależy mi, żeby ten naturalny uśmiech uwieczniać podczas rodzinnej zabawy. Podczas zabawy, gilgotek i ganiania się. Często sama bawię się z dziećmi i z nimi biegam z założonymi aparatami, więc dodatkowo mam jeszcze niezły trening z obciążeniem. Przynajmniej dzieci się szybciej oswajają ze mną i z obiektywem, co przekłada się później na efekt na zdjęciach.

Romantyczna sesja we dwoje/narzeczeńska

Idealna jest dla par, które chcą mieć pamiątkę z okresu narzeczeństwa lub chcą uwiecznić na zdjęciach swoją rocznice ślubu. Na sesji najważniejsze jest dla mnie złapanie w kadrze emocji, bliskości i spojrzenia pełnego miłości między dwójką zakochanych. Bez zbędnych dodatków i rekwizytów.

CENNIK

Decydując się na sesję możesz wybrać jeden z poniższych pakietów.

PAKIET VIP 1600zł:

Dla osób, które bardzo cenią sobie swój czas i chcą otrzymać gotowy produkt bez angażowania się po sesji w wybór ujęć czy odpowiednich zdjęć do projektu albumu. W tym pakiecie otrzymujesz wszystkie zdjęcia z sesji które dla Was obrobię. Możesz zostawić również na mojej głowie przygotowanie dla Ciebie całego albumu- wybiorę najpiękniejsze zdjęcia z sesji tak aby stworzyć dla Was wspaniałą pamiątkę.

 • minimum 80 ujęć poddanych obróbce graficznej przesłanych w pełnej rozdzielczości w wersji elektronicznej do prywatnej galerii internetowej.
 • Fotoalbum w eleganckiej oprawie z grawerem w rozmiarze 20x20cm- 15 kart.
 • 40 odbitek wywołanych na papierze jedwabnym w rozmiarze 15x23cm
 • dojazd do 50km od miejsca zamieszkania fotografa

PAKIET EXCLUSIVE 1000zł:

 • 50 wybranych ujęć poddanych obróbce graficznej przesłanych w pełnej rozdzielczości w wersji elektronicznej.
 • Fotoalbum w eleganckiej oprawie z grawerem w rozmiarze 20x20cm- 10 kart zaprojektowany z wybranych ujęć
 • dojazd do 30 km od miejsca zamieszkania fotografa
 • dodatkowe ujęcie 20zł

PAKIET STANDARD 700zł:

 • 30 wybranych ujęć poddanych obróbce graficznej przesłanych w pełnej rozdzielczości w wersji elektronicznej.
 • 30 odbitek wywołanych na papierze jedwabnym w rozmiarze 15x23cm
 • dojazd do 30 km od miejsca zamieszkania fotografa
 • dodatkowe ujęcie 25zł

PAKIET MINI 450zł (dostępny pon-pt):

 • 15 wybranych ujęć poddanych obróbce graficznej przesłanych w pełnej rozdzielczości w wersji elektronicznej.
 • dojazd do 30 km od miejsca zamieszkania fotografa
 • dodatkowe ujęcie 30zł

Ważne informacje !

Od 1 maja do 30 września w soboty i niedziele dostępne są tylko pakiety Standard, Exclusive i VIP
ODBITKI ORAZ ALBUMY WYWOŁYWANE SĄ Z WYBRANYCH (OPŁACONYCH ) UJĘĆ ELEKTRONICZNYCH.
– Sesja trwa ok 1h.
Wybór pakietu potwierdzam do dnia sesji- po zrobionych zdjęciach nie można zmienić już pakietu na inny.
Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć po sesji.
– Rezerwacja terminu następuje po podpisaniu umowy oraz wpłacie zadatku.
sesje pokoleniowe (dziadkowie+dzieci+wnuki lub dalsza rodzina) wykonuję tylko przy zakupie pakietu exclusive
– Odbiór wywołanych odbitek i albumów- na terenie Koszalina. Wysyłka kurierem- 15zł

Ze względu na światło jakie jest w ciągu słonecznego dnia sesje plenerowe wykonujemy o wschodzie słońca lub 1-1,5h przed jego zachodem. O tej porze światło jest miękkie i nie razi w oczy. W przypadku sesji z małymi dziećmi, zachęcam do zrobienia dzieciom więcej drzemek w ciągu dnia, abyśmy mogli zrobić zdjęcia przed zachodem słońca. Konkretne miejsce sesji plenerowych ustalamy dzień lub dwa przed terminem sesji. W zależności od pory roku i od tego gdzie aktualnie co kwitnie i jak wygląda staram się dobrać najpiękniejsze miejsce do Waszych zdjęć.

Zapoznaj się ze wszystkimi warunkami współpracy klikając tutaj

Dodatkowo do sesji rodzinnych można dobrać:

 • Elegancki Fotoalbum w twardej oprawie z wybranego przez Was materiału z personalizowanym grawerem. Zdjęcia w albumie wydrukowane są na bardzo sztywnym i odpornym na zniszczenia papierze fotograficznym. –> Szczegółowy cennik albumów <—
 • Fotoobraz na płótnie – rozmiar: 20x30cm- 85zł, 30x40cm- 95zł, 40x60cm- 120zł, 50x70cm-130zł

Chciałabym Was zachęcić do zapisywania swoich wspomnień na wysokiej jakości papierze w albumach fotograficznych, a nie tylko w formie elektronicznej. Dlatego zapraszam Was do przeczytania kilku słów na ich temat i obejrzenia zdjęć na poniższej stronie. Przedstawiam na nich precyzję wydrukowania i złożenia albumów projektowanych przeze mnie i wykonanych przez firmę Crystal Albums.

ALBUMY PEŁNE PIĘKNYCH WSPOMNIEŃ

Voucher- zaproszenie na sesję

Sesję można również zakupić w formie prezentu dla najbliższych. Otrzymujecie wtedy papierowe imienne zaproszenie (lub w formie elektronicznej) na wybraną sesję zdjęciową (do wyboru: rodzinna, ciążowa, dziecięca, we dwoje, kobieca). Voucher na sesję ważny jest 6 miesięcy od daty zakupu, a cena jest zależna od wybranego pakietu. Wysyłka vouchera kurierem- 17zł . Voucher możesz kupić poprzesz system online lub pisząc do mnie wiadomość na IG, FB czy maila barbara.rompska@wp.pl

zaproszenie na sesję zdjęciową , voucher, fotografia Koszalin Barbara Rompska
zaproszenie na sesję zdjęciową , voucher, fotografia Koszalin Barbara Rompska
zaproszenie na sesję zdjęciową , voucher, fotografia Koszalin Barbara Rompska

Fotografia pełna emocji w moim obiektywie

Na fotografiach staram się uwiecznić naturalne emocje i relacje między Wami. Dlatego zabierając Was na sesję staram się wprowadzić taką atmosferę, żebyście nie czuli się zestresowani, żebyście poczuli się swobodnie. Zależy mi również żeby był to czas dla Was, bez telefonów i myślenia nad obowiązkami. Żebyście mogli się odciąć od pędu życia codziennego i tylko cieszyć się tą chwilą spędzoną w pięknym otoczeniu ze swoimi najbliższymi. Macie wtedy również możliwość nadrobić przytulasy i całusy, o których na co dzień się zapomina.

Moimi ulubionymi miejscami do sesji są tereny w których przebija się trochę zachodzącego słońca i znajduje się dzika roślinność. Uwielbiam robić zdjęcia na łąkach pełnych kwiatów, różnorodnych traw czy między krzewami i drzewami. Oczywiście robię też zdjęcia w przepięknie rozkwitniętych sadach, parkach czy ogrodach, ale jednak najlepiej czuję się z aparatem na dzikich terenach trudno dostępnych dla innych osób .
Mając już doświadczenie w takich warunkach, potrafię sobie wyobrazić jaki może być wspaniały efekt końcowy. Dlatego staram się namówić moich modeli podczas robienia zdjęć, aby wejść w jakieś chaszcze i krzaczory.

Często spotykam się z lekkim grymasem na twarzy, bo widząc na żywo te zarośla, nie jesteście w stanie sobie wyobrazić, że może wyjść z tego coś ładnego. Zapisując się do mnie na sesje nie musicie się martwić o to gdzie zrobimy takie zdjęcia bo nie znacie takich miejsc. Wszystko jest na mojej głowie. Na bieżąco staram się wyszukiwać nowe miejsca, w których wyjdą piękne zdjęcia o danej porze roku. Po poprzednich sezonach mam już na mapie zaznaczonych mnóstwo miejscówek. Więc przed sesją dostajecie ode mnie kilka propozycji i wybieracie dla siebie najlepszą.

Wszystkie ceny dotyczą sesji robionych na ternie Koszalina i okolic.

Spodobały Ci się moje zdjęcia? Zapraszam Cię odwiedzenia moich stron na portalach społecznościowych facebook oraz instagram.

Sesja rodzinna i narzeczeńska, plenerowa i domowa – Koszalin, Kołobrzeg, Mielno, Sławno, Darłowo