sesje dziecięce, dziewczynka, jezioro, pomost, granatowa sukienka, fotograf rodzinny, Koszalin, Barbara Rompska

Sesje dziecięce

Sesja konna Lenki w stajni Koko Brzeźniki

Nigdy nie jeździłam na koniu ani nie miałam z nimi styczności. Dopiero robiąc sesje zdjęciowe miałam okazję zapoznać się z tymi przepięknymi stworzeniami. Sesja z Lenką była moją drugą sesją konną.
W przeciwieństwie do pierwszej sesji, nie bałam się już podejść do zwierząt, trzymać ich czy się nawet przytulić. Było to dla mnie super doświadczenie i chciałam powiedzieć, że na tej sesji moje wizyty w stajni się nie skończą.
W głowie już mam pomysł na kolejną sesję i mam nadzieję, ze uda mi się zrealizować go jeszcze w tym roku.

Sesje dziecięce plenerowe z okazji roczku

Sesje dziecięce są dla maluchów, które już samodzielnie siedzą. Sesję dziecięcą można zrobić w połączeniu z sesją rodzinną. Można wykonać ją również z okazji roczku i wtedy zabieram w plener wszystkie rekwizyty do tego potrzebne. Na początku wykonujemy zdjęcia samego dziecka, a potem przechodzimy do ujęć rodzinnych.

Spotykając się ze mną na sesji nie musicie się również obawiać, że dziecko będzie musiało wysiedzieć w jednym miejscu. Robiąc zdjęcia zależy mi, żeby ten naturalny uśmiech uwieczniać podczas rodzinnej zabawy. Podczas zabawy, gilgotek i ganiania się. Często sama bawię się z dziećmi i z nimi biegam z założonymi aparatami, więc dodatkowo mam jeszcze niezły trening z obciążeniem. Przynajmniej dzieci się szybciej oswajają ze mną i z obiektywem, co przekłada się później na efekt na zdjęciach.

Jeżeli podobają Ci się moje kadry i chciałbyś skorzystać z moich usług to zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą rodzinną, oraz do odwiedzenia moich stron na portalach społecznościowych facebook oraz instagram.