...
sesje dziecięce, dziewczynka, jezioro, pomost, granatowa sukienka, fotograf rodzinny, Koszalin, Barbara Rompska

Sesje dziecięce

Sesja konna Lenki w stajni Koko Brzeźniki

Nigdy nie jeździłam na koniu ani nie miałam z nimi styczności. Dopiero robiąc sesje zdjęciowe miałam okazję zapoznać się z tymi przepięknymi stworzeniami. Sesja z Lenką była moją drugą sesją konną.
W przeciwieństwie do pierwszej sesji, nie bałam się już podejść do zwierząt, trzymać ich czy się nawet przytulić. Było to dla mnie super doświadczenie i chciałam powiedzieć, że na tej sesji moje wizyty w stajni się nie skończą.
W głowie już mam pomysł na kolejną sesję i mam nadzieję, ze uda mi się zrealizować go jeszcze w tym roku.

Sesje dziecięce plenerowe z okazji roczku

Sesje dziecięce są dla maluchów, które już samodzielnie siedzą. Sesję dziecięcą można zrobić w połączeniu z sesją rodzinną. Można wykonać ją również z okazji roczku i wtedy zabieram w plener wszystkie rekwizyty do tego potrzebne. Na początku wykonujemy zdjęcia samego dziecka, a potem przechodzimy do ujęć rodzinnych.

Spotykając się ze mną na sesji nie musicie się również obawiać, że dziecko będzie musiało wysiedzieć w jednym miejscu. Robiąc zdjęcia zależy mi, żeby ten naturalny uśmiech uwieczniać podczas rodzinnej zabawy. Podczas zabawy, gilgotek i ganiania się. Często sama bawię się z dziećmi i z nimi biegam z założonymi aparatami, więc dodatkowo mam jeszcze niezły trening z obciążeniem. Przynajmniej dzieci się szybciej oswajają ze mną i z obiektywem, co przekłada się później na efekt na zdjęciach.

Jeżeli podobają Ci się moje kadry i chciałbyś skorzystać z moich usług to zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą rodzinną, oraz do odwiedzenia moich stron na portalach społecznościowych facebook oraz instagram.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.