Fotografia ślubna- oferta

UWAGA !!!
Ze względu na planowany poród na kwiecień 2023r, mam przerwę w robieniu sesji zdjęciowych. Zapisy na sezon 2023 i 2024 zacznę po porodzie
(maj/czerwiec)

Reportaż ślubny

Przygotowania i błogosławieństwo

Reportaż ślubny zaczynamy już na przygotowaniach. Zazwyczaj pierwsze zdjęcia wykonuję na makijażu lub układaniu fryzury panny młodej. Następnie spotykamy się w miejscu, w którym będziecie się szykować oraz odbędzie się błogosławieństwo. Oprócz klasycznych zdjęć z ubierania sukni ślubnej czy garnituru ze spinkami proponuję kilka zdjęć na kawałku zieleni przed domem. W momencie kiedy pan młody przyjeżdża po swoją narzeczoną lub państwo młodzi widzą się w tym dniu po raz pierwszy. Podczas „first look” towarzyszy mnóstwo emocji, które warto uwiecznić w otoczeniu zieleni. Kolejnym elementem są zdjęcia podczas błogosławieństwa najbliższej rodziny. Potem już tylko droga do kościoła lub USC i z górki … 🙂

Ślub

W kościele lub USC wykonuję zdjęcia reportażowe bez żadnego ustawiania. Robiąc zdjęcia staram się nie zwracać na siebie uwagi. Tak aby wszyscy uczestnicy uroczystości mogli w pełni przeżyć razem z Wami te najpiękniejsze chwile.

Wesele

Po przyjeździe na salę weselną uwieczniam na zdjęciach zabawę rodziny i znajomych i wszystkie atrakcje towarzyszące temu wydarzeniu. Wykonuję również zdjęcia grupowe oraz indywidualne na życzenie. Możemy również wyskoczyć na szybkie zdjęcia ślubne w plenerze o ile otoczenie na to pozwoli. Moja praca kończy się na zabawie oczepinowej.

Reportaż ślubny 2022r (oferta na sezon 2023/24 będzie dostępna po powrocie do pracy)

W cenie 3300 zł otrzymujecie:

 • Minimum 400 fotografii z reportażu ślubnego poddanych obróbce graficznej przesłanych w pełnej rozdzielczości w wersji elektronicznej.
 • 12h reportażu ślubnego (przygotowania, błogosławieństwo, ceremonia, wesele)
 • Mini sesja plenerowa w dniu ślubu
 • Sesja portretowa z rodziną i przyjaciółmi podczas wesela
 • Prywatny album internetowy ze zdjęciami z dostępem dla Was i dla gości.
 • Pendrive z nagranymi zdjęciami o pojemności 16GB z personalizowanym grawerem
 • 100 wybranych ujęć wywołanych na papierze jedwabnym w formacie 15x23cm
 • Drewniane pudełko z personalizowanym grawerem z miejscem na pendrive oraz na wywołane odbitki
 • Fotoalbum w eleganckiej oprawie z ekoskóry lub płótna w rozmiarze 25x25cm-15kart
 • Sesja narzeczeńska plenerowa lub domowa

Dodatkowo przy podpisaniu umowy na reportaż można dobrać:

 • Sesję ślubną plenerową, którą najlepiej wykonać jak najszybciej po ślubie. Kiedy jeszcze emocje nie opadły i wiązanka panny młodej bardzo dobrze się trzyma. Podczas sesji zdjęcia robimy 2-3 wybranych miejscach i sesja trwa ok 2-3h, 50 ujęć. Cena 600zł.
  (Bez umowy na reportaż ślubny- 900zł. W cenie 50 ujęć, 50 odbitek w rozmiarze 15x23cm zapakowanych w drewnianym pudełku)
 • Pendrive 16 GB w drewnianym pudełku z miejscem na odbitki w rozmiarze 15x23cm z personalizowanym grawerem lub w pudełku z wybranej skóry lub tkaniny z personalizowanym nadrukiem UV. Cena 200 zł
 • Wybrane odbitki wywołane na papierze jedwabnym, 100szt w rozmiarze 10x15cm cena 70zł lub w rozmiarze 15x23cm cena 140zł.
 • Elegancki Fotoalbum w twardej oprawie z wybranego przez Was materiału z personalizowanym grawerem. Zdjęcia w albumie wydrukowane są na bardzo sztywnym i odpornym na zniszczenia papierze fotograficznym. –> Szczegółowy cennik albumów <—

Chciałabym Was zachęcić do zapisywania swoich wspomnień na wysokiej jakości papierze w albumach fotograficznych, a nie tylko w formie elektronicznej. Dlatego zapraszam Was do przeczytania kilku słów na ich temat i obejrzenia zdjęć na poniższej stronie. Przedstawiam na nich precyzję wydrukowania i złożenia albumów projektowanych przeze mnie i wykonanych przez firmę Crystal Albums.

ALBUMY PEŁNE PIĘKNYCH WSPOMNIEŃ

Zanim podejmiecie decyzję

Zapraszam Was do obejrzenia moich reportaży ślubnych w galerii oraz do kontaktu w wiadomości czy przez telefon. Opowiem Wam trochę o tym czym jest dla mnie fotografia ślubna, jak pracuję w dniu ślubu oraz postaram się odpowiedzieć na Wasze pytania najbardziej wyczerpująco jak tylko potrafię. Natomiast jeśli jesteście już zdecydowani, abym to właśnie ja uwieczniała na zdjęciach najpiękniejsze chwile z Waszego życia, spotkajmy się przy kawie lub herbacie. Poznamy się, opowiecie jakie macie oczekiwania i omówimy wszystkie szczegóły.

Wszystkie ceny dotyczą sesji robionych na ternie Koszalina i okolic.

Spodobały Ci się moje zdjęcia? Zapraszam Cię odwiedzenia moich stron na portalach społecznościowych facebook oraz instagram.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA- GALERIA

Fotograf na ślub i wesele – Koszalin, Kołobrzeg, Mielno, Sławno, Darłowo, Białogard, Szczecinek