fbpx
sesja ślubna plenerowa Koszalin Sianów Barbara Rompska sala weselna Rutikal

Ślub Pauliny i Marcina w USC w Koszalinie | Wesele w Domu Gościnnym Rutikal w Sianowie

Jaki samochód do ślubu ?

Planujecie już swój najważniejszy dzień w życiu i nie możecie się zdecydować jaki wybrać samochód, którym przyjedziecie na ślub? Jeśli nie jest to dla Was ważne czym przyjedziecie to najlepszym rozwiązaniem będzie delikatne udekorowanie swojego samochodu. Auto można też pożyczyć od kogoś z rodziny lub znajomych. Natomiast jak chcecie, aby tego dnia jeździć wyjątkowym samochodem to zastanówcie się jaki macie budżet na to urozmaicenie. Często wypożyczenie samochodu łączy się z bardzo dużym kosztem, a służy tylko do przejazdu z kościoła na salę. Może warto wykorzystać go jako tło do zdjęć w trakcie szybkiej sesji ślubnej w trakcie wesela ? Wtedy wypożyczony samochód retro, zabytkowy czy nowoczesny będzie uwieczniony na wspaniałej pamiątce, którą będziecie długo wspominać.

Paulina i Marcin zdecydowali się przyjechać do ślubu zielonym fiatem 125p, który był strzałem w dziesiątkę! Każdy z gości chciał mieć zdjęcie z tym kultowym samochodem przed salą Rutikal przez co zostanie długo w pamięci każdego uczestnika.

Spodobały Ci się moje zdjęcia? Zapraszam Cię do zapoznania się z moją ofertą ślubną oraz do odwiedzenia moich stron na portalach społecznościowych facebook oraz instagram.