Sesja rodzinna lifestyle u Michaliny- Poznań

Lifestylowa sesja rodzinna

Sesja rodzinna lifestylowa w przeciwieństwie do zdjęć studyjnych daje możliwość lepszego poznania się tak, aby dzieci poczuły się przy mnie swobodnie ponieważ są robione w miejscu gdzie czują się one najlepiej- w Waszym domu. Staram się wtedy ukazać na zdjęciach emocje, bajkowe światło, drobne gesty i detale tworzące Wasze opowieści. Emocji, które zostaną uwiecznione na zdjęciach w trakcie sesji rodzinnej, szukam podczas wspólnej zabawy rodziców z dziećmi. Stawiam na naturalną fotografię pełną uśmiechu.

sesja rodzinna lifestyle Koszalin

Warsztaty fotograficzne

Bardzo długo zastanawiałam się na jakie warsztaty fotograficzne się zapisać. Do czasu kiedy dowiedziałam się, że Marta Woźna prowadzi indywidualne warsztaty z fotografii rodzinnej lifestylowej. Od razu podjęłam decyzję i chwilę później widziałyśmy się już na sesji u Michaliny w Poznaniu.

Tego dnia wstałam bardzo szybko bo przecież przede mną była masa nauki! Warsztaty zaczęłyśmy z Martą od omówienia zagadnień związanych z pracą fotografa, a w szczególności pracy na sesjach rodzinnych. Wszystko to przy pysznym śniadaniu w Lavendzie. Potem już praktyka na sesji rodzinnej i omówienie jej efektów. Obserwując pracę Marty można zauważyć mnóstwo przydatnych rzeczy przy fotografowaniu całej rodziny, a w szczególności z dzieci. Po całym dniu moja głowa kipiała od nowych informacji. Nauczyłam się nie tylko pracy na sesjach lifestylowych, ale poznałam coś o czym nie miałam wcześniej zielonego pojęcia- narzędzia do budowania własnej marki. W podróży powrotnej do Koszalina miałam mnóstwo czasu na przemyślenia. Po tym wszystkim cały czas wprowadzam zmiany w swojej pracy i w życiu. Mam nadzieję, że będzie to też widoczne z czasem na zdjęciach.

rodzice bawią się z dzieckiem w sypialni
dziewczynka ma różowe spodnie w kratkę
mama całuje dziecko w policzek
sesja rodzinna zabawa z kotem
portret rodzinny z kotem sesja lifestyle koszalin
warsztaty fotograficzne pani woźna fotografia
sesja rodzinna koszalin
mama uśmiech rózowa koszula
dziewczynka z kokarda na głowie u taty na rękach
sesja rodzinna mama tata córka
sesja rodzinna Koszalin
sesja rodzinna Rompska fotografia
sesja rodzinna rompska fotografia mama tata dziecko
sesja rodzinna rompska fotografia mała dziewczynka
sesja rodzinna rompska fotografia stópki dziecięce dłonie

Kiedy Twoje dzieci są już większe (potrafią chodzić i mówić) również możesz zrobić sobie lifestylową sesję rodzinną. Wystarczy, że będziecie robić coś, w co wszyscy będą zaangażowani. Świetnym pomysłem jest przygotowanie wspólnie czegoś do jedzenia. Udekorowanie ciasteczek, posklejanie pierogów czy po prostu zrobienie ciekawych kanapek i zaparzenie kawy. Kolejnym pomysłem może być gra planszowa czy oglądanie z dziećmi najstarszych rodzinnych wywołanych zdjęć i albumów.

Więcej moich zdjęć z sesji rodzinnych możesz zobaczyć w galerii.

Zapraszam Cię również na moją stronę na facebooku oraz na intagramie